DRUHY ČAJOV

vcvx

09.08.2019

V Číne sa ihneď po zbere čerstvo nazbierané čajové lístky zahrievajú vo veľkých nádobách pri teplote cca . 80 ° C. V Japonsku sú čerstvo nazbierané čajové lístky uložené na chvíľu v pare nad horúcou vodou. Rozdelené fermenty sú zničené a fermentácia prerušená. Listy si tak udržia ich prirodzenú tmavo zelenú farbu. Po ukončení ohrievania/parenia sa...

Obrázky skvele doplnia obsah článku a vzbudia v čitateľoch záujem ho otvoriť. Prvý obrázok sa zároveň zobrazí aj v náhľade. Zaujímavý úvodný obrázok vám tak pomôže zvýšiť atraktivitu vášho článku.

Úvodný odstavec čitateľom objasní hlavnú tému článku. Pokiaľ ho zobrazíte aj v prehľade všetkých článkov, pomôžete čitateľom s rozhodovaním, ktorý príspevok je pre nich zaujímavý. Nezabudnite úvodný odstavec odlíšiť od zvyšku textu. V nasledujúcich riadkoch nájdete ďalšie tipy, ako články upravovať.

Jednoduché a krátke články vám pomôžu udržať čitateľov v obraze. Zaujímavý úvodný odstavec a stručný, informatívny obsah zaručia, že sa k vám budú radi vracať pre ďalšie novinky.